ינואר 2, 2021

דירות חדשות בנתניה

העיר נתניה כבר הרבה זמן נחשבת למגנט של תיירות חוץ ותיירות פנים. בשנים האחרונות ניתן לראות כי יש פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן והבינוי החל מטיילת בים, שיפוץ רחובות מרכזיים ושכונות ועוד.

שוק הנדלן בנתניה הוא אחד השוקים הכי לא יציבים שיש והוא נחשב לשוק תנודתי מאד. אנשים המעוניינים לרכוש דירה בנתניה בעיקר תודות לאטרקציות הרבות שנוצרו עם השנים בעיר. התנודות בשוק הנדל"ן בנתניה מביאים לשינויים במחירי הדירות ומצד אחד ניתן לראות תקופות מאופיינות בשגשוג נדל"ני ומצד שני העיר סובלת מהגירה שלילית. התושבים הצעירים בעיר מעדיפים לעבור לישובים סמוכים לעיר.

מה יש לעשות בנתניה?

הפרויקטים הרבים בנתניה הצליחו לעודד עוד ועוד אנשים להגיע לנתניה בין אם לעבור למגורים ובין עם לתייר בעיר עצמה. אחד הדברים שהכי גרמו לעליה בתיירות בנתניה הוא הטיילת בין החופים. הטיילת מאפשרת לאנשים לטייל על החוף (על מדרכה בנויה) ליהנות ממסעדות השוכנות על החוף ועוד. בנוסף החלו לקום עוד ועוד מרכזי בילויים עם פאבים, מסעדות, מרכזי קניות ועוד.

אחד הדברים שנתנו את הדחיפה המשמעותית בעיר נתניה הוא הפרויקטים בתחום הנדל"ן, הבינוי והתשתיות. בניינים גבוהים, משרדי חברות, כבישים, מרכזי בילוי, קניונים ועוד. כל אדם העובר בעיר נתניה עצמה או אפילו חולף על פניה בזמן נסיעה בכביש החוף מיד מסיט את מבטו אל הבנייינים הגבוהים והמפוארים בנתניה. העיר נתניה מצליחה להביטח איכות חיים גבוהה עם מגוון רחב של שרותים לרווחת הציבור, דבר זה מוסיף לכל תחום מכירות הדירות בנניה ומעודד אנשים מבחוץ להגיע אל העיר עצמה.

יתרונות העיר

לעיר נתניה יש המון יתרונות המשפיעים על אזרחים רבים. יתרונות אלו לא היו כל השנים אלא רק בשנים האחרונות ואכן ניתן לראות כי שינוי והשקעה בעיר אכן מצליח.

  1. מחירי דירות – היום כאשר מחירי הדירות נמצאים בשמים, כל אחד מאיתנו מחפש דירה במחירשפוי ובמיקום מעולה. נכון שנתניה לא נמצאת בתחתית המחירים בתחום הנדל"ן אבל לעומת ערים כמו תל אביב המחירים בנתניה הרבה יותר שפויים ומאפשרים רכישת דירה במיקום מעולה ובמחיר טיפה יותר הגיוני.
  2. חוף ים – אחת היתרונות הבולטים בעיר נתניה הוא חוף הים. בשנים האחרונות עריית נתניה החלה להשקיע מאמצים וכספים רבים על מנת להעלות את רמת החופים שלהם ולבסוף הקימו את הטיילת המפורסמת בנתניה. הטיילת בנתניה מצליחה להביא תיירות פנים וכן תיירות חוץ.
  3. אוכלוסיה צעירה – האוכלוסיה בעיר נתניה מחולקת גם לקהל בוגר וגם להקל צעיר יותר. בשנים האחרונות החלו יותר ויותר צעירים לעלות לנתניה ולשכור דירות בה. דבר זה הביא לעליה בכמות האוכלוסיה הצעירה בעיר.
  4. עיר בצמיחה – כאשר חיים בעיר שכל הזמן נמצאת בבניה ושיפור הדבר יכול להיות לפעמים מציק אך בפועל היתרונות לכך גדולים יותר. כל פרויקט שנבנה מוסיף עוד תושבים לעיר, שרותים ציבורים, שרותים קהילתיים, גנים ציבוריים ועוד.
  5. קרוב למרכז ולשאר הארץ – היתרון הבולט ביותר ביער נתניה הוא שהיא עיר שקרובה להכל. העיר עצמה קרובה למרכז תל אביב וכן גם לצפון הרצץ במידה ורוצים לצאת לטיול. המיקום של נתניה מהווה יתרון משמעותי בצריכת דלק, בנדיירות ממקום למקום ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *