ינואר 2, 2021

מבצעים לאנשי קבע והייטק

אנשים שלומדים ועובדים יחד יוצרים לעתים קרובות קשרים טובים זה עם זה, ומעוניינים להמשיך ולגור בסביבתם, או לצד אנשים עם רקע דומה. שילוב צרכים ורצונות שונים כמו תעסוקה שקרובה לבית, חינוך טוב לילדים, דרכי תחבורה נאותות ואפשרויות פנאי מגוונות – הוא זה שקובע בסופו של דבר את מקום המגורים.משפחות וזוגות רבים שמחפשים דירה מתקשים במציאת פתרון משתלם שיענה לכל הדרישות האלו, ומתקשים אף יותר במציאת הפתרונות החברתיים לצרכיהם השונים. אייזנברג החזקות מציעה הטבות ברכישת דירה לאנשי קבע ולאנשי הייטק, מתוך הבנת הרצון שלהם לשמור על קשרים טובים עם חבריהם ושכניהם.

מבצעים לאנשי קבע

בין תחומי התעסוקה השונים בולטת קבוצת אנשי הקבע, ששונה משאר קבוצות העובדים, בשל השילוב הייחודי בין עולם הצבאי לעולם האזרחי – שבו רבים מספיקים להתחתן ולהקים משפחות. הקשרים שנוצרים במקרים אלה הם חזקים מאד ודומים באופיים למעין משפחה גדולה ותומכת, ולכן יש לעתים קרובות רצון עז לשמר את הקשרים הללו ולהעתיקם גם למקום המגורים. אך בפועל, ישנן קבוצות רבות של אנשי קבע ומשפחותיהם שמחפשות דירות למגורים סמוכים זה לזה, ולא תמיד מוצאות מענה הולם לרצונותיהם.

מבצעים לאנשי הייטק

שוק ההייטק בישראל הוא רחב מאד, וכמו אנשי הקבע, גם הוא מאפיין שכבה חברתית המעוניינת לשמר את הקשרים שהתפתחו בה, לפעמים גם כן מימי השירות הצבאי. אך מעבר לכך, לאנשי הייטק רבים חשוב איתור מקום שיתקיימו בו כל שאר הקריטריונים המשמעותיים למגורים: קרבה למקום העבודה ולמרכזים מסחריים, חינוך טוב וסביבה נעימה ושקטה. במלים אחרות – איכות חיים ומקום שכיף לחיות בו. גם לקבוצה מובחנת זו מייעדת אייזנברג החזקות מבצעים והטבות מיוחדות, זאת בכדי שיוכלו לממש את כל רצונותיהם ולמצוא בדיוק את מה שמתאים להם בחפשם אחר מקום מגורים איכותי.

אייזנברג החזקות – עסקה משתלמת

קבוצת אייזנרג היא אחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, ובין תחומי פעילותה ייזום ושיווק של פרויקטים שונים למגורים, השבחת קרקעות חקלאיות, שיווק נכסים להשקעות בחו"ל ועוד. החברה שמה לה למטרה לעודד רכישות ומבצעים לטובת קבוצות מובחנות, וביניהן אנשי הקבע וההייטק – בהתאם לצרכיהם ובמחירים המשתלמים להם. צוות החברה מלווה את לקוחותיו בכל עסקה מהרגע הראשון, ולו יועצים בכירים ואנשי מקצוע מומחים בתחום הבנייה, השמאות והנדל"ן. אנשי המקצוע של החברה מומחים בתחומם, ונותנים את המענה המדויק לכל שאלה ועניין. באמתחת החברה ותק של למעלה מעשרים שנה, והצלחה מוכחת בפרויקטים שונים שנעשו בעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *