יולי 19, 2021

משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמא 38

זהו מאמר העוסק בעיקר בתמ"א 38, אך גם בקשר בין משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמא 38.

כיצד הגיע זוהר לתחום הבנייה? הכל התחיל בעצה שקיבל מפלאצ'י אותה פגש בתחילת שנות ה-70 בדרום אמריקה.

משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמא 38

 

ועכשיו, מה חשוב לדעת על תמ"א 38?

מעוניינים להבטיח כי תמ״א 38 תוכל להתבצע במבנה שלכם ובצורה המוצלחת ביותר שניתן להעלות על הדעת? דעו לכם כי הדרך הנכונה לגשת לנושא תהיה על ידי כך שתוודאו כי אתם בוחרים בכל הגורמים הנכונים ובכל שלב נתון וזאת בכדי להביא לכדי מצב לפיו תוכלו להפוך הכול לפשוט יותר. אל תהססו לקחת את הזמן וזאת מכיוון שלעתים לא יהיה פשוט לבחור באופציה הנכונה עבורכם.

להגן עליכם ועל דיירי המבנה – תמ״א 38

כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי האופציה הטובה ביותר שתעמוד מולו תהיה תמ״א 38 וזאת ללא שום ספק בכלל. הרי תמ״א 38 תאפשר לכם לישון בראש שקט וזאת מתוך ידיעה כי כל דיירי המבנה יוכל להיות בטוחים שהם גרים במקום מוגן לחלוטין וללא שום פשרות בכל הנוגע לבטיחות שלהם. לפיכך יהיה מומלץ שתיקחו את העניין ברצינות וזאת כאשר נעשים כל המאמצים בכדי שתהיו במצב אידאלי מבחינתכם.

כיצד מוצאים את היזם הנכון?

במידה ואתם מחפשים אחר יזם תמ״א, דעו לכם כי לאחר חיפוש קצר באינטרנט תוכלו להיחשף לאנשים רבים אשר עוסקים בתחום ויוכלו לסייע לכם עם מימוש בתכנית. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לקחת זאת לתשומת הלב וזאת כאשר הדבר יוכל לסייע לכם ובצורה יוצאת דופן. היו בטוחים בכך שזו הדרך החכמה ביותר בעבור כל אחד מכם לבחור בה. אז בחנו את העניין ובצורה מעמיקה וזאת אם תרצו להיות מרוצים לחלוטין בכל הנוגע לבטיחות של המבנה בו אתם גרים. הרי זו תהיה האופציה החכמה ביותר עבורכם וזאת בוודאות.

להתחיל לפעול בהקדם האפשרי

מחפשים אחר פתרון מדויק בכל הנוגע להפיכת המבנה שלכם למוגן יותר? דעו לכם כי אחד הצעדים החשובים ביותר שתצטרכו לקחת בחשבון יהיה מימוש תמ״א מספר 38 וזאת כאשר תצטרכו לדאוג שהכול יבוצע ובמהירות הרבה ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת. אם כך יהיה אזי תוכלו להיות במצב לפיו תיהנו מראש שקט לחלוטין וידיעה כי הכול יבוצע ובדיוק לפי התכניות שלכם.

אז למה אתם מחכים בעצם עם הדבר? קחו את הדבר לתשומת הלב שלכם ואל תתפשרו על הבטיחות שלכם ואף לא במעט! כעת כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים לקיים את התכנית ובמהירות רבה ככל הניתן. הרי רק כך תוכלו להיות בטוחים כי פעלתם נכון מהצד שלכם. כך לא תצטרכו לחשוש עוד.

זהו רבותיי הקשר בין משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמ"א 38

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *