מאי 29, 2022

רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן

אודות רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן

התקשרו לחברת רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן אם אתם רואים את עצמכם בעוד מספר שנים עם הכנסות קבועות מהשכרת נכסי נדלן.
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן מתמחה בניהול ושיווק פרויקטים בתחום המשרדים והמגורים בחוץ לארץ.
צרו קשר עם רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן אם אתם מחפשים לייצר לעצמכם הכנסות נוספות, אם אתם רוצים שליטה בעתידכם הכלכלי, אם אתם רוצים הזדמנויות נדלן מעולות.

רפאל פרמנד
עם רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן תלמדו כיצד לקנות דירות ונכסים מתחת למחירי השוק, כיצד תבנו רשת נכסים שתייצר לכם הכנסה קבועה, כיצד תבצעו עסקת נדלן ללא הון עצמי ועוד.
חפשו רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן בגוגל אם אתם רוצים להיות יזמי נדלן שיודעים למצוא עסקאות ונכסי נדלן בפחות ממחירי השוק.

רפאל פרמנד
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן הוקמה בתחילת שנות האלפיים לאחר שנות פעילות רבות של מייסדיה בנדלן פרוייקטים בחו"ל החלה החברה לשווק פרוייקטים בחוץ לארץ בעיקר בארצות הברית ובמערב אירופה.
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן גם מלווה יזמים לפני רכישת קרקעות ומנתחת יתרונות וחסרונות בכל שוק נדלן בחוץ לארץ.
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן עובדת מול קהלים זרים גם כן בשיווק פרויקטים למגורים ומסחר.
צרו קשר עם רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן אם אתם רוצים להצטרף לעולם הנדלן ולהצליח לייצר הכנסה ותשואות נאות מהשכרת נכסי נדלן.
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן מתמחה גם בארגון וניהול קבוצת קונים מרוכזת ואף מאתרת עסקאות נדלן משתלמות מתחת לרדאר.
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן מלווה את תהליך השיווק החל מהשלב הראשון. פעילות רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן הינה מקיפה בתחומה וכוללת את כל השלבים בשיווק פרויקטים החל משיווק הפרויקט ועד למסירת המפתח לקונים.
בחברת רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן תלמדו כיצד להכין תכנית מסודרת שבסיומה תהיו עם נכסים בנדלן ותלמדו לעשות מחקר שוק מקיף לפני כל רכישה של נכס.
רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן משווקת פרויקטי נדלן ומקימה אתרי מכירות עם אנשי מכירות מנוסים ומעולים ומנהלי משא ומתן עד לסגירת חוזה.

רפאל פרמנד טיפים להשקעה בנדל"ן

טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו את סביבת המגורים בשעות שונות ביום ובשעות הערב. בדקו גם את מצב החנייה באזור.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו שחדרי המדרגות נקיים, חדרי האשפה נקיים ומטופחים ושהאזור שקט.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? ודאו שבעל הנכס יתקן כל בעייה שהתגלתה וכל פגם וחשוב שתעשו זאת לפני שאתם חותמים על חוזה. חשוב שהכל יהיה מתועד.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו עסקאות דומות באזור ומה היו המחירים בעסקאות אלה.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: כיצד תגיעו למכירה מוצלחת של הנכס? תמחרו בצורה הגיונית. הרוכשים מבצעים סקרי שוק ובודקים מחירים של נכסים זהים שנמכרו בתקופה האחרונה. מחירים גבוהים מדי ירחיקו רוכשים מתאימים לנכס.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו סימנים של רטיבות ועובש. בדקו ברזים, קרמיקה, דלתות דוד שמש או חשמל, חלונות ותריסים.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: כיצד תגיעו למכירה מוצלחת של הנכס? פרסמו את הנכס רק כשבאמת תהיו מעוניינים למכור. נכס הנמצא בשוק הרבה זמן, קונים מאבדים עניין או חושדים.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: כיצד תגיעו למכירה מוצלחת של הנכס? התייעצו עם עורך דין, בדקו את גובה המס ואת המסים וההיטלים שאתם אמורים לשלם.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו את השכנים ממה שאתם יכולים להתרשם. שכנים טובים הם דבר חשוב בקניית דירה או לפחות לא שכנים רעים או רעשניים.
טיפ רפאל פרמנד השקעה בנדל"ן: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו שהבעלים הוא זה שמוכר לכם את הדירה ולא איזה נציג או חלילה נוכל.

רפאל פרמנד ברשת האינטרנט

רפאל פרמנד האתר הרשמי

רפאל פרמנד בפייסבוק

רפאל פרמנד בלינקדאין

רפאל פרמנד בטוויטר

רפאל פרמנד באינסטגרם

רפאל פרמנד בפינטרסט

רפאל פרמנד ב MYPEN

רפאל פרמנד בפון אינדקס

רפאל פרמנד דף נחיתה

רפאל פרמנד יזמות נדל"ן כתבה

רפאל פרמנד בבזק 144

רפאל פרמנד באיזי

רפאל פרמנד ב ABOUT ME

רפאל פרמנד ב FLIPBOARD

רפאל פרמנד ביוטיוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.