ינואר 2, 2021

תיווך נדל"ן

פעולת התיווך, פעולה אשר לרוב מתרחשת באופן בלעדי על ידי משרדי תיווך, הפכה להיות בשנים האחרונות לפעולה מובהקת ובלתי נפרדת מן המכלול של תהליכי נדל"ן רבים כמו קנייה, מכירה והשכרת נכסים, שיווק פרויקטים נדל"ניים כאלה או אחרים ועוד. יחד עם זאת, עדיין ישנם זרמים, בעיקר מצד הקונים והמוכרים אשר לא 'תומכים' במאת האחוזים בפעולת התיווך, וזאת כתוצאה מן העובדה שהיא מאופיינת במגבלות מנהליות כאלה או אחרות, תשלום עמלות תיווך למתווכים מטעם משרדי התיווך ועוד. יחד עם זאת, אי אפשר כלל להתעלם מן העובדה, כי שוק הנדל"ן, הן בארץ והן בעולם, השתכלל והתקדם פלאים הודות לעבודה היסודית אשר מתווכים ומשרדי תיווך רבים עושים.

משרדי תיווך הינם הלב הפועם של שוק הנדל"ן!

חרף הביקורת הגדולה אשר מופנית לעבר משרדי תיווך כאלה או אחרים, ובמקביל לתופעה של אנשים רבים אשר כלל לא מעוניינים, כי פעולת תיווך כזו או אחרת תהיה מעורבת בפעילות הנדל"נית שלהם – אי אפשר להתעלם מן העובדה, כי משרדי תיווך רבים הפכו להיות הלב הפועם ועמוד השדרה של שוק הנדל"ן. כל זאת כתוצאה מן העובדה, כי משרדים אלו, ללא שום יוצא מן הכלל הינם משרדים וגופים עסקיים מקצועיים, 'מסודרים' ביותר וחוקיים בעליל אשר מתמחים במתן שירות נדל"ני מקצועי, וזאת בין אם השירות הינו באיתור נכסים אשר תואמים לצרכי הלקוחות שלהם, מתן שירות מקצועי בעת עריכת משא ומתן בין קונים למוכרים, עזרה בעריכה וכתיבת הסכמים ועוד. בנוסף, פעולות התיווך הללו מקבלות חותמת חוקית הודות לעובדה, כי כל משרדי התיווך ללא שום יוצא מן הכלל מחזיקים ברישיון חוקי וייעודי.

יותר ויותר אנשים שוכרים את משרדי התיווך – ואיך לא!

במקביל לביקורת אשר מופנית לעבר אופי הפעילות של משרדי התיווך, אי אפשר כלל להתעלם מן העובדה, כי יותר ויותר אנשים, גופים וחברות שוכרים את שירותיהם של משרדי תיווך חוקיים ומקצועיים, וזאת על מנת שהם יסייעו להם בתהליכי נדל"ן כאלה או אחרים כמו מכירה, קנייה, השכרה, שיווק נכסים ועוד. בפועל, סיוע זה בא לידי ביטוי בהצלחה גדולה מבחינת כל מה שנוגע למימוש היעדים והצרכים של הלקוחות, וזאת בין אם הם מכירה, קנייה, השכרה, שיווק ועוד. כל זאת, ב'מחיר' של עמלת תיווך אשר על הלקוחות לשלם בעבור העסקה המוצלחת והשלמה.

מעוניין לקנות דירה? השאר את ה'עבודה' למשרדי התיווך

אין ספק, כי חיפוש אחד דירה, בית או כל נכס אחר לקנייה, הינו חיפוש ממושך, ארוך ומתיש. בטח כאשר שוק הנדל"ן מכיל בתוכו היצע עצום של נכסים מכל הסוגים ובכל האיכויות. לעומת זאת, באמצעות שכירת שירותיו של משרד תיווך חוקי ומקצועי, כזה אשר ביכולתו למצוא לכל לקוח בדיוק את הנכס שאחריו הוא מחפש, כל חיפוש דירה יסתיים על הצד הטוב ביותר – וזאת באופן שהלקוח פוטר את עצמו מן החיפוש המפרך והמייגע, ומשלם עמלת תיווך בדמותם של מספר אחוזים בודדים מערך הנכס למשרד התיווך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *